...DeLLâL-i Mazhar...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

üzerindeki güzelliklerin kaynağını gösteren ayna...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HUFS (Hankuk University of Foeign Studies)

2 posters
YazarMesaj
Nesai
V.I.P
V.I.P
Nesai

HUFS (Hankuk University of Foeign Studies) Empty
MesajKonu: HUFS (Hankuk University of Foeign Studies)   HUFS (Hankuk University of Foeign Studies) I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 7:58 pm

Arkadaşlar Kore'de okumak isteyen olur mu bilmiyorm ama (ki ben varım:) ) ben yine de ekliym dedim. Bilgilerinize...

HUFS (Hankuk University of Foeign Studies) Adszvvv

HUFS (Hankuk University of Foeign Studies) 800pxhankukuniversityofv

HUFS (Hankuk University of Foeign Studies) Hufslib2

HUFS (Hankuk University of Foeign Studies) Eng

HUFS, diğer dünya standartlarındaki üniversiteler gibi öğrencilerine çağın akımlarını kavrayıp geleceklerini bu doğrultuda şekillendirmeleri konusunda yardımcı olmaktadır. Kuruluşundan bu yana geçen yarım yüzyıl boyunca HUFS, akademinin dijital dünyayla bağlantısını sağlamak amacını gerçekleştirmek için kendi yapısını güçlendirmektedir. HUFS, bu amaç doğrultusunda başlıca üç görevi yerine getirmiştir: etkili yabancı dil eğitimi için gerekli olan altyapıyı oluşturmak; eğitim için yüksek verimli bir yönetim sağlamak ve dijital kampüsü başlatmaktır.
Alıntıdır.

Okulun web sitesinde dil seçeneklerinde Türkçe'ye de yer verilmiş. İncelemek isteyen arkadaşlara...

http://www.hufs.ac.kr/user/hufsturkish

En son Nesai tarafından Perş. Haz. 18, 2009 1:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
buzul prensesi
Admin
Admin
buzul prensesi

MesajKonu: Geri: HUFS (Hankuk University of Foeign Studies)   HUFS (Hankuk University of Foeign Studies) I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 8:05 pm

ne diyelim hayırlısı olsun kübra
Allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin inş Smile
Nesai
V.I.P
V.I.P
Nesai

MesajKonu: Geri: HUFS (Hankuk University of Foeign Studies)   HUFS (Hankuk University of Foeign Studies) I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 8:24 pm

Amin inşAllah hepimizin hakkında hayırlısı olur Smile

HUFS (Hankuk University of Foeign Studies)
1 sayfadaki 1 sayfası