...DeLLâL-i Mazhar...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

üzerindeki güzelliklerin kaynağını gösteren ayna...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Son okuduğumuz Kitap...

+12
[ mavi rüya ]
ay ışığı
sukut-u hayal
mACuncU_aMCa
(: Maide :)
buzul prensesi
_erVa_
_tuba_
büşra nur
önemsiz
_yolcu_
sürur-u sine
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
CompLicated
Yeni Üye
Yeni Üye
CompLicated

Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 12:25 pm

elif safak ask bitti (: iskender pala katre-i matem i okucam inşAllah (:
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 10:02 am

elizabeth gilbert-"ye,dua et,sev"
çok güzel kitap mutlaka okuyun kızlar ama dikkatli okuyun budizmi fazla övüyo bide çok açık sözlü bi kitap :/
sizLe kitaptan en beğendiğim bölümü paylaşıyorum (:

"Fakat ben onu gerçekten seviyorum."
"Büyük mesele.O hlde bir başkasını da sevebilirsin.Neler olduğunu görmüyor musun? O adam senin kalbinde,kendinin ulaşabileceğini sandığından da derin yerlere ulaşmış.Demek istediğim,sen kalbini çoktan kaptırmışsın çocuk.Fakat hissetmiş olduğun bu aşk yalnızca bir başlangıç...Sen bu şekilde aşkın nasıl bir şey olduğunu öğrendin.Bu fani aşkın yalnızca sınırlı olanı...Bundan daha derin ne kadar sevbileceğini göreceğin günleri bekle.Bu sana vız gelir be,Groceries!Bir gün bütün bir dünyayı sevebilecek denli yüce bir gönlün var.Bu senin kaderin...Gülme"
"Gülmüyorum"Aslında o sırada ağlıyordum."Ve lütfen sende bana gülme,fakat ben bu adamı unutabilmenin çok da kolay olduğunu sanmıyorum çünkü David'in benim ruh ikizim olduğuna fazlasıyla inanmıştım."
"Belki de öyleydi.Senin problemin bu sözcüğün ne anlama geldiğini bilmiyor olmak.İnsanlar ruh ikizinin mükemmel bir uyum yarattığını düşünürler ve aslında herkesin istediği de budur.Fakat gerçek bir ruh ikizi ayna gibidir;kişi sana arkanda gizlediğin her şeyi o aynada-kendi yüzünde-yansıtır ve kendi dikkatini korumaya çağırır,böylelikle yaşamını değiştirebilirsin.Gerçek bir ruh ikizi büyük bir ihtimalle tanışacağın en önemli insandır.Çünkü duvarlarını yıkar ve seni uyanık tutarlar.Fakat bir ruh ikiziyle sonsuza dek yaşamak mı?hayır.Bu çok acı verici olurdu.Ruh ikizleri senin bir başka yönünü yine sana göstermek üzere hayatına girer ve sonra geldikleri gibi de giderler.Ve sen Tanrı'ya bunun için şükretmelisin.Senin problemin,elindekine gitme fırsatı tanımıyor olmak.Artık bitti.David'in niyeti seni sarsmak seni içinden çıkman gerekn durumdan kurtarmak, egonu dağıtmak sana kendi engellerini ve bağımlılıklarını göstermek kelbini yeni bir ışığın içeri süzülebileceği şekilde açmak seni yaşamda değişebilmen için umutsuz ve kontrolsüz hissettirmek,sonra seni ruhani bir üstat ile tanıştırıp bunu yenmeni sağlamaktı. Onun görevi buydu ve bunu en iyi şekilde tamamladı ve artık herşey bitti. Problem şu ki sen bu ilşkinin kısa bir yaşamı olabileceği gerçeğini kabullenemiyorsun.Karanlıkta oradan oraya koşuşturan küçük bir kedicik gibisin,bebeğim-içerisinde faydalı birşey bulmak umuduyla boş bir çöp kutusunu yalayıp duruyorsun.Ve eğer dikkatli davranmazsan ,bu koku sonsuza dek burnunun hemen önünde yer alatak yaşamını bir felakete çevirir. Bu yüzden bırak bu koku dağılsın."
"Fakat ben onu seviyorum"
"Öyleyse onu yine sev"
"Fakat özlüyorum da"
"Öyleyse yine özle.Ne vakit onu düşünsen ona aşk ve ışık gönder ve sonra onu yeniden aklından çıkar.Senin tek korktuğun David'den kalanları da bırakıyor olmak çünkü bunu yaptıktan sonra kendini yine yalnız hissedeceksin ve Liz Albert eğer gerçekten yalnız olursa neler olup biteceğinden çok korkuyor.Fakat anlaman gereken bir şey var,Groceries.Eğer şu anda olduğu gibi bu adama dair obsesif düşünmekten vazgeçersen,zihninde bir boşluk ve açık bir alan belirecektir.-bir kapı.Ve evren o kapıyla neler yapmak isteyecektir bir tahmin et.Hemen içeri girecek-Tanrı hızla dünyana gelecek-ve seni hayal ettiğinden fazla aşkla donatacaktır.Bu nedenle Davdi'in kapı önünde durmasına izin verme.Bırak gitsin..."

https://ekmel.yetkin-forum.com
buzul prensesi
Admin
Admin
buzul prensesi

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 9:03 pm

çok beğendim bn ya
ebru bu kitapla karşılaşmana çok sevindim boş yere üzülmemek lasımmış Very Happy
bu kitabı okumanda da var bi hayır boşu boşuna çıkmamış karşına Wink
BeDiA
Yeni Üye
Yeni Üye
BeDiA

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 9:43 pm

twilight serisi ve bence çoook gzl okumynlara tavs Wink
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 11:38 pm

edeb ya hu! İbrahim Refik
_yolcu_
Admin
Admin
_yolcu_

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 11:06 pm

intibah-namık kemal hiç tavsiye etmem.. xd daha güzel şeyler okumak lazım Wink
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 6:37 pm

_yolcu_ demiş ki:
intibah-namık kemal hiç tavsiye etmem.. xd daha güzel şeyler okumak lazım Wink
böööööööö okuyn Razz
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 8:10 pm

Hz. Aişe-Reşit Haylamaz başladım ((:
_yolcu_
Admin
Admin
_yolcu_

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 10:57 pm

sürur-u sine demiş ki:
_yolcu_ demiş ki:
intibah-namık kemal hiç tavsiye etmem.. xd daha güzel şeyler okumak lazım Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 Icon_wink
böööööööö okuyn Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 Icon_razz

aaa şuna bak.. Razz

edep yâ hû..! ibrahim refik.. sindire sindire okuyorum Very Happy Wink
seyyahy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 12:29 am

bende CANLA BAĞIŞLA ÇOĞALTMA TELAŞINDAN PAYLAŞMA YARIŞINA yı okuyorum.Yazar : Senai DEMİRCİ Wink
_yolcu_
Admin
Admin
_yolcu_

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 11:04 pm

seyyahy demiş ki:
bende CANLA BAĞIŞLA ÇOĞALTMA TELAŞINDAN PAYLAŞMA YARIŞINA yı okuyorum.Yazar : Senai DEMİRCİ Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 Icon_wink

merak ettim bu kitabı..senai demirci yazmışsa mutlaka okunmalıdır..yanılıyor muyum?
seyyahy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 12:38 pm

Dediğin gibi senai demirci yazmışsa okunmaya değer Smile ben beğendim ve tavsiye ederim Wink
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: Son okuduğumuz Kitap...   Son okuduğumuz Kitap... - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 2:46 pm

Senai Demirci/Söz Yangını
mutlaka okunması gereken bi kitap...
Dün gece başladım bi anda 75e kadar geldim çok akıcı ve sarsıcı bi kitap
okuyun arkadaşlar gerçekten çok gerekli
Keşke daha önce okusaymışım diyorum

Son okuduğumuz Kitap...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2