...DeLLâL-i Mazhar...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

üzerindeki güzelliklerin kaynağını gösteren ayna...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

..filmler..

+2
Nesai
hattat
6 posters
YazarMesaj
hattat
Yeni Üye
Yeni Üye
hattat

..filmler.. Empty
MesajKonu: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:30 pm

Bir mektupla başlayan aşkın dokunaklı ve heyecanlı hikayesi.
5 saat önce izlediğim etkisinden halen kurtulamadığım film
(p.s. i love you )not: seni seviyorum.. muhteşem..tavsiye ederim arkadaşlar

Konu: Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır.

Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve –Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You ..filmler.. 35279
..filmler.. 0001329210dr
......izledikten sonra yorumsuz bırakmayalım lütfen....
Nesai
V.I.P
V.I.P
Nesai

..filmler.. Empty
MesajKonu: Geri: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:35 pm

afiş sakat görünüyo ama umarım film öyle değildir Smile
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

..filmler.. Empty
MesajKonu: Geri: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 7:22 pm

izlemek daha nasip olmadı ama bikaç kişiden duyduğuma göre güzel filmmiş
https://ekmel.yetkin-forum.com
önemsiz
Yeni Üye
Yeni Üye
önemsiz

..filmler.. Empty
MesajKonu: Geri: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 12:05 am

evet yorum silmek te iyimiş Smile
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

..filmler.. Empty
MesajKonu: Geri: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:24 pm

bi arkadaşım o filmi izleyipte ağlamayan var mıdır demişti... var mıdır??

çok güzeldi gerçekten
büşra nur
Yeni Üye
Yeni Üye
büşra nur

..filmler.. Empty
MesajKonu: Geri: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 2:31 pm

bencede çok güzel pek ağladım sayılmaz ama zaten ben kolay ağlayamam malesef Laughing
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

..filmler.. Empty
MesajKonu: Geri: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 2:33 pm

büşra nur demiş ki:
bencede çok güzel pek ağladım sayılmaz ama zaten ben kolay ağlayamam malesef Laughing

bende tek kelimede ağlamaya başladım Laughing
hattat
Yeni Üye
Yeni Üye
hattat

..filmler.. Empty
MesajKonu: Geri: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 5:23 pm

Jeux D'enfants

FİLMİN ÖZETİ:
Annesi kanser ve ölmek üzere olan Julien ve göçmenliğin zorluğu ile başa çıkmaya çalışan Sophie arasında özel bir bağ vardır. Bu bağ oynadıkları cesaret oyunu sayesinde güçlenmektedir. Oyun icabı her biri sırasıyla, diğerine cesaret gerektiren, sınava sütyenle gitmek, okulun en sert çocuğunu tokatlamak gibi, zorlu görevler vermektedir. Zamanla hayatın zorlukları da bu oyunun bir parçası haline gelmektedir. Bu oyun iki arkadaş arasında büyük bir aşkı alevlendirirken aynı şekilde birbirlerine kavuşmalarınada engel olmaktadır.
Oyun gibi,masal gibi bir filmdi... O 1.30 saat nasıl geçti,anlayamadım... Su gibiydi... Julien ve Sophie karakterleri mükemmeldi... Bir yandan Sophie'ye kızarken diğer yandan Julien'e de sinir oluyordum... İkisi de inattı,ikisi de incitiyorlardı birbirlerini... Sonuç olarak gülerken hüzünlenebileceğiniz enfes bir yapımdı... Very Happy
..filmler.. Jeux-d-enfants
CaN
Üye
Üye
CaN

..filmler.. Empty
MesajKonu: Geri: ..filmler..   ..filmler.. I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:29 pm

..filmler.. Savas-Tanrisi-Lord-of-War
..filmler.. Savas_Tanrisi_12

Gerçeklere dayanan “SAVAŞ TANRISI/LORD OF WAR” uluslararası silah ticaretini konu alan bir aksiyon macera. Film Soğuk Savaş’ın bitmesinin az bilinen sonuçlarını işliyor: Eski Sovyetler Birliği’nin elinde kalan muazzam yüklü silah stokunun gelişmekte olan ülkelere (özellikle Afrika’ya) satılması ve bunları satan silah tacirlerinin kazandıkları büyük paralar.

Çoğu kişi bunun 20. yüzyılın en büyük vurgunu olduğunu düşünüyor. Sadece Ukrayna’da 1982-1992 yılları arasında 32 milyar dolarlık silah çalındı. Şu ana kadar herhangi biri ne yakalandı, ne de hüküm giydi. Film silah taciri Yuri Orlov’un dünyanın dört bir yanındaki maceralarını takip ediyor. En ölümcül savaş alanlarında bulunan Yuri, kendisine aman vermeyen İnterpol ajanının, iş hayatındaki rakiplerinin ve müşterileri arasında bulunan, dünyanın en kötü şöhrete sahip diktatörlerinden bazılarının hep bir adım önünde olmak için uğraşıyor.

En nihayetinde bir de kendi vicdanıyla yüzleşmek zorunda kalıyor.

..filmler..
1 sayfadaki 1 sayfası