...DeLLâL-i Mazhar...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

üzerindeki güzelliklerin kaynağını gösteren ayna...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bebeklik anıları.. ((:

5 posters
YazarMesaj
(: Maide :)
Etkin Üye
Etkin Üye

bebeklik anıları.. ((: Empty
MesajKonu: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:18 pm

Arkadaşlarr geçende annemle başbaşa kalınca ne konuşalım ne konuşalım diye düşündümm ve geçmişimi kurcalamaya karar verdim Very Happy Very Happy

Mesela ;
İlk konuşmalarınız...
ilk adımınız...
isimlendirilme sırasındaki [aile faciaları xDD] olaylar..

özele girmedenn üstten de anlatabilirsiniz.. Very Happy yanii..

SİZ BİLİRSİNİZZ Very Happy bounce bebeklik anıları.. ((: 562924 bebeklik anıları.. ((: 115123
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: siftah bendenn bereketi Allah'tan tbikii ;) ;)   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:23 pm

ben mesela babamı beklermişim.geceleri babam eve gelmeden uyumazmışım.yani en son ben uyurmuşum. babam da geç gelirmişş hehee yani bnm uyku düzenimm bu yüzden böle heraldee
hehe

_ Very Happy Very Happy _
_yolcu_
Admin
Admin
_yolcu_

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:37 pm

heheheh..bnde babamı beklerdim..ama çok geç gelmezdi Smile

babam eve gelirken genelde peki peki getirirdi..arkasına saklardı 'bilin bakalım ne getirdim' derdi..bizde abmle "peki peki anladık" derdik babamda " sen neymişsin be abii.. " derdi..ahh ahh ne günlerdi beee.. bebeklik anıları.. ((: 60814

bi de ben gün boyunca aynı kıyafetle durmazdm..günde bikaç kez üzerimi değiştirirdim.. ((: bebeklik anıları.. ((: 115123

bi de saçımı kesmeyi çok severdm..bütün küçüklük fotolarımda kahkülüm hep yamuk yumuk.. bebeklik anıları.. ((: 22361
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 9:58 pm

ablamlar okula giderken seyrederdim balkondann.bu sırada da balkon demirlerinin alt boşluundan bacaklarımı sarkıtır sallardımm (((: bnm için çok büyük bi zevkti açıkcası..

[2. katta oturuyoduk o zmnlarr Very Happy Very Happy] pirat
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:13 pm

bizde Zahide ablamgile gittiğimizde ikram edilen karpuz kabuklarını küçük parçalara ayırıp yoldan geçenlere atardık hep beraber Very Happy aah aahh ne güzel günlerdi valla
Bi keresinde de yurttan ayrılan bi hocanın arkasından herkes ağlarken biz yangın merdiveninde koşuşturmaca oynuyoduk Very Happy
Hee bi de tabi büşümle yurttan kaçyığımızı düşünmüşlerdi Very Happy xD
https://ekmel.yetkin-forum.com
_yolcu_
Admin
Admin
_yolcu_

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 1:48 pm

yine birgün abimle tv kavgası yaparken ona 2 tane terlik atmıştım..tamda kafasına isabet etmişti.. bebeklik anıları.. ((: 235858
bana bi bağırdı..annem ananem teyzem hepsi üşüştü başıma bn bi kaçtım..
ananmlerin portakal bahçesi vardı orda bi tane ağaca çıktım..abim bağrınıo evde bi gel seni dövcem die..
akşama kadar orda durmuştm korkumdan.. bebeklik anıları.. ((: 22361
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 3:15 pm

ya gerçekten süperr komik ya Very Happy
_yolcu_
Admin
Admin
_yolcu_

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 1:16 am

ee başka yok mu sizde Very Happy

bn çok yaramazmışım valla..
bi yaz tatilinde bn 6 yaşlarındayım izmire gidioruz..bizimde arabamız büyüktü..halalarım falan var.. bnde annemle babamın arasında gidiorm..hiç ordan kalmazdım Very Happy

neyse arkımı döndüm bi baktım benim halalar tavuk..hepsi uyumuş..ee onlar uyurda bn uslu uslu durur muyum??
canım sıkıldı bnm nie uyuyosunuz bee die en önden bi başladm tepelerinden en arkaya kadar..hepsini uyandırmıştm..
sağolsunlar şimdilerde bile anarlar uyutmadı bizi yolda die.. Cool Cool bebeklik anıları.. ((: 562924 bebeklik anıları.. ((: 385879
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:27 pm

hani benzinliklerde araba yıkama yerleri varya bi yerden geçiyoonn da orda camlara fln bişiy geliyo dönerekk Very Happy ya bn onlardan korkuyodum hehe
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:31 pm

bende amcamların evdeyken damdan amcamın kafasına tükürmüştüm Very Happy sebebini bilmiyorum öle xD
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:35 pm

hehhehheh Very Happy Laughing
_yolcu_
Admin
Admin
_yolcu_

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 8:34 pm

Very Happy Very Happy Very Happy

bende gulyabani var yaa..o filmi izler izler..gece pencereden dışarı bakamazdım..sanki gulyabani gelck sanırdım Laughing Laughing Laughing
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:58 pm

bigün amcamlara gitmiştik ben 5 yaşımda falandım galiba annemler düğün kasetlerinide götürmüşler (o zamanlar kasetler vardı Very Happy) Taktık annemle babamın düğününü izliyoruz hep beraber.Annem,babam,amcam,şenol abim,soner abim,ben...Bakıyorum düğündekilere, soruyorum bunlar kim diye annemle babama diyolar bu mine ablan bu pınar ablan bu murat abin ben niye yokum?? soner abimle şenol abim bile var ama ben yokum...O kadar sinirlendim ve üzüldüm kii anlatamam annemle babama soruyorum beni niye çağırmadınız.Diyolarki sen yoktun o zaman dünyada Very Happy ben diyorum hayır vardım beni niye çağırmadınız baya bi ağlamıştım Very Happy
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:09 pm

ay ilahi senn Very Happy beni niye caırmadınız ha hehh süpermmişş tbe yaa Very Happy cok güldümm Laughing sunny
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 8:15 pm

bugün bayram ziyaretine gittiğimiz evde bi teyze var o anlattı küçükken onlardayken o çamaşır sermiş balkonları yerden 1m kadar yüksek korkulukta yok.Ananemle o içerde sohbet ederken ben balkona çıkmışım Very Happy
Telde asılı olan lacivert pantolon çok dikkatimi çekmiş olacak yada izlediğim çizgifilmerin fazla etkisinde kalarak Laughing pantolona tutunup sallanmaya başlamışım Laughing
Her ne kadar o zaman küçük ve hafif olsamda narin iki mandalın sıkıştırma gücü beni taşımaya yetmemiş ve ben paaat aşağıya Very Happy
yine baya bi ağlamışım Laughing Laughing
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 8:18 pm

hee ondan böylesin senn anlaşıldıı Razz Razz [kusura bakma cnmmm ama birinin bu espiriyi yapması gerekiyodu Very Happy Very Happy]
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 8:21 pm

__suLtann[Fb] demiş ki:
hee ondan böylesin senn anlaşıldıı Razz Razz [kusura bakma cnmmm ama birinin bu espiriyi yapması gerekiyodu Very Happy Very Happy]
sen kurban ol bana
lol!
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 8:26 pm

hadi ordannn Razz
önemsiz
Yeni Üye
Yeni Üye
önemsiz

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 11:10 pm

sürur-u sine demiş ki:
bizde Zahide ablamgile gittiğimizde ikram edilen karpuz kabuklarını küçük parçalara ayırıp yoldan geçenlere atardık hep beraber Very Happy aah aahh ne güzel günlerdi valla
Bi keresinde de yurttan ayrılan bi hocanın arkasından herkes ağlarken biz yangın merdiveninde koşuşturmaca oynuyoduk Very Happy
Hee bi de tabi büşümle yurttan kaçyığımızı düşünmüşlerdi Very Happy xD

İkram Edilen Karpuz Kabuklarını m O-o ı :/ Very Happy:D xD
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 10:06 pm

Razz karpuzun kabukları (;
sürur-u sine
Admin
Admin
sürur-u sine

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:14 pm

hehe Very Happy
yine ben küçükken bunu çok iyi hatırlıyorum Smile
babacım sabah 5 gibi falan işten gelmişti.Yorgun argın hemen kendini yatağa atmış uyuyodu.Sabah annem kahvaltıyı hazırladıktan sonra bana babamı kaldırmamı söyledi.Tabi ben haince planımı önceden hazırlamıştım (hehe Very Happy)Babamı yüzüne su dökerek uyandırmayı çok istiyodum annem içerdeyken mutfaktan bi sürahiye suyu doldurdum.Sürahide dolapta öyle boyumun yetişebilceği yerdede değil sırf bunun için sandalyeme çıkmıştım Very Happy
Neyse efendim hain planımı gerçekleştirmek için elimde bi sürahi su parmak uçlarıma basarak yatak odasına doğru ilerliyorum babam hala uyuyo (:
Emelimi gerçekleştirmek için babamın uyanmaması lazım.Babamında uykusu hafiftir.Suyu döküpte uyanınca kızcağını biliyorum o yüzden kendimi garantiye almak için önce sessizcee "Baba kalk" dedim.Kendimin bile duymakta zorlandığı sesimi babamın duyması imkansızdı.Tabi haliyle babamda duymadı ve uyumaya devam etti.Ben su dolu sürahiyi aldığım gibi babacımın yüzüne boşalttım Very Happy.Tabi babam sudan çıkmış balığa döndü.Bi kalktı.öyle bi baktı ki ben koştur koştur misafir odasına kaçtım.Annem geldi babama ne olduğunu soruyo babam bana kızıyo annem gülüyo ben misafir odasından bağırıyorum ama ben "Baba kalk" demiştiiiim Laughing
Etkin Üye
Etkin Üye

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:40 pm

ehheh pis hainn Very Happy Razz
Feenur
Yeni Üye
Yeni Üye
Feenur

MesajKonu: Geri: bebeklik anıları.. ((:   bebeklik anıları.. ((: I_icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 4:43 pm

Turistlere Hello donkey diyip kaçardım:lol:

bebeklik anıları.. ((:
1 sayfadaki 1 sayfası